Paula_Błaszczyk
Paula Błaszczyk

Psycholog, Psychoterapeuta 

Ukończyłam studia na kierunku Psychologia Kliniczna na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
 
Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), prowadząc terapię krótkoterminową. W swojej pracy wykorzystuję również techniki Racjonalnej Terapii Zachowania (Rational Behavior Therapy RTZ) Maxie C. Maultsby, metody zorientowanej na szybką poprawę funkcjonowania psychospołecznego klienta. Pomagam osobom borykającym się ze zmianami i kryzysami życiowymi, problemami natury osobistej, lękami, poszukujących motywacji i wsparcia.
 
Jestem w trakcie czteroletniego szkolenia w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej, członka European Association for Behavioural and Cognitive Therapies. 
 
W ramach poradnictwa psychologicznego zajmuję się również problematyką stresu i przeciwdziałania jego niekorzystnego wpływu na nasz organizm. Jestem propagatorem zdrowego stylu życia i funkcjonowania w równowadze psychofizycznej. Dużą uwagę przypisuję holistycznemu podejściu do zdrowia, łącząc opiekę psychologiczną z regeneracją ciała. Jestem właścicielem Gabinetu Psychoterapii i Relaksu RESET i koordynuję jego pracę. Współpracuję ze specjalistami zarówno z zakresu psychologii jak i pracy z ciałem.
 
Kontakt: tel. 609 127 267