Magdalena Marzec

Masażysta, kosmetyczka

Osoba, której zainteresowania krążą wokół medytacji, jogi oraz naturalnych sposobów wyciszenia duszy i ciała, co skutkuje realizowaniem się w masażach relaksacyjnych, intuicyjnych oraz kosmetycznych.

Ukończyła policealne studium medycyny sportu (Carolina Medical Center) na kierunku Technik Masażysta, policealną szkołę kosmetyczną na kierunku Technik Usług Kosmetycznych oraz wiele kursów i szkoleń masażu.

Swoją pracę łączy przede wszystkim z pasją i zamiłowaniem. W zabiegach masażu często wykracza poza schematy kierując się intuicją i wyczuciem ciała osoby masowanej, co indywidualizuje każdy masaż pod konkretną osobę i sprawia, że żaden masaż nigdy nie jest identyczny. Priorytetem jest głęboki, pełny odpoczynek.

W gabinecie RESET zajmuje się przede wszystkim zdjęciem napięć z ciała, odprężeniem psychicznym oraz pielęgnacją ciała podczas kompleksowych zabiegów kosmetycznych.  

Wieloletnie doświadczenie zdobywała w ośrodkach SPA, gabinetach kosmetycznych oraz rehabilitacyjnych gdzie poprzez holistyczne podejście do ciała (fizyczne, kosmetyczne, duchowe) osiągała doskonałe efekty terapeutyczne, nieustająco udoskonalając swój warsztat pracy.

Kontakt: 

https://www.facebook.com/Magda-Masuje-1908447396049172/www.magdamasuje.pl, tel. 503 056 309